Sport

UEFA ka disa fjalë për formën e kombëtares së Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë e ka regjistruar edhe fitoren e dytë në ciklin kualifikues për Kampionatin Botëror ‘Katar 2022’, shkruan Gazeta Gazeta Press. ‘Kuqezinjtë’ të mërkurën mbrëma e kanë mposhtur në udhëtim San Marinon me rezultat 0-2. Përmes një postimi në rrjetin social facebook, UEFA ka shfaqur arritjet e Shqipërisë dhe ka lypur përgjigje nga fansat se sa e mirë është Shqipëria.

Source

Lajmet të tjera

Back to top button