Showbiz

Mamaja Antonelës përballet me Mevlanin dhe Ledjanën, Antonela humb toruan

Mamaja e Antonelës ndodhej dje në Për’Puthen, ku u përball me Ledjanën dhe Mevlanin.

Ka qenë një debat i fortë mes tyre, pasi mamaja e konkurrentes i tha Mevlanit se nuk ishte për vajzën e saj.

Antonela ka humbur toruan gjatë debatit.

Ajo i tha autores së programit që nëse vijohej me këtë gjuhë nga ana e Ledjanës do të largohej nga emisioni./Kosovarja/

The post Mamaja Antonelës përballet me Mevlanin dhe Ledjanën, Antonela humb toruan appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button