Showbiz

Kim Kardashian pozon me këmbë të hapura para pasqyrës

Kim Kardashian ka vazhduar të sjellë produktet e reja për koleksionin e saj SKIMS, pavarësisht se pandemia e koronavirusit dëshmon se është në dëm të shumë bizneseve.

Dhe ylli i KUWTK në Instagram modeloi me disa veshje ngjyrë gri.

Ajo shfaqi edhe disa pjesë nga koleksioni Cozy që u rikuperua së fundmi.

Duke pozuar në një banjo luksoze, Kim Kardashian vendosi barkun e saj të sheshtë dhe gjoksin e bollshëm në një palë sytjena trekëndëshi.

The post Kim Kardashian pozon me këmbë të hapura para pasqyrës appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button