Sport

Granit dhe Taulant Xhaka i bëjn dhuratë luksoze babait të tyre

Vëllezrit Xhaka, Graniti dhe Taulanti, kanë vendosur t’i bëjn një dhuratë babait të tyre, shkruan Gazeta Gazeta Press. Dyshja janë ndër futbollistët me të mirë shqiptar, kurse dashurinë për babain e tyre kanë vendosur ta shfaqin përmes një veture të tipit ‘Mercedes’. Këtë e ka bërë të ditur vet Taulanti, me anë të një postimi në llogarinë e tij zyrtare në instagram. Me poshtë gjeni postimin e…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button