Showbiz

Dj Geek ndan momentin duke shkëmbyer puthje me Dafinën

Dyshja tashmë e kanë bërë publike lidhjen e tyre.

Dhe, Dj Geek dhe Dafina Zeqiri nuk po hezitojnë të publikojnë postime me njëri-tjetrin derisa shihen tejet të përkushtuar.

Përveç Dafinës edhe partneri i saj publikon postime me këngëtaren, për dallim nga ditët e kaluara, sot ai ka vendosur të ndajë një imazh pranë të dashurës së tij.

Në storie në Instagram, Dj Geek ka publikuar një fotografi pranë Safinës e cila i dhuron një puthje në kokë, siç duket fotografia është realizuar më parë sepse 31 vjeçarja po qëndron e izoluar pasi u infektua me Covid-19./Kosovarja/

The post Dj Geek ndan momentin duke shkëmbyer puthje me Dafinën appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button