Lajmet

Vijnë reagime nga VV pasi LDK vendosi t’ia bëjë kuorumin Vjosa Osmanit

Është deputeti i VV-së, Haki Abazi, ai i cili me anë të një postimi në Facebook e ka përshëndetur këtë vendim të organeve të LDK-së, shkruan Gazetapress.net.

Abazi ka thënë se vendimi i LDK-së, është veprim në drejtim të duhur dhe në funksion të progresit të vendit.

“Vendimi i LDKs është veprim në drejtim të duhur dhe në funksion të progresit për vendin dhe procesin shtetformues. Fillim i mbarë për Kosovën në dekadën e tretë”, ka shkruar Abazi. /Gazetapress.net/

Lajmet të tjera

Back to top button