Sport

Salah ka disa fjala para ndeshjes me Real Madridin

Sulmuesi i egjiptian, Mohamed Salah, ka folur në lidhje me ndeshjes mes Liverpoolit dhe Real Madridit, shkruan Gazeta Gazeta Press. ‘The Reds’ dhe ‘Los Blancos’ do të përballen në kuadër të fazës së 1/8-tes së finales në Ligën e Kampionëve. “Le të themi vetëm se unë kam motiv të veçantë për të fituar duelin dhe për të kaluar në gjysmëfinale”.

Source

Lajmet të tjera

Back to top button