Sport

Qeqa Krelani: Në Spanjë veç me u fotografu me lojtarë mundemi me shku

Gazetarja dhe komentatorja e njohur, Qeqa Krelani, ka folur për ndeshjen e radhës të Kosovës ndaj Spanjës, shkruan Gazeta Gazeta Press. Krelani e ftuar në emisionin ‘Sporti Total’ është shprehur pesimiste se ‘Dardanët’ mund të bëjnë befasi ndaj spanjollëve. Ajo ka thënë se në Spanjë lojtarët e Kosovës munden me shku vetëm mu fotografu. “Të jemi realist, këto janë kapacitet tona, e kam thënë që atje veç…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button