Sport

LAJMI I FUNDIT: Ylli i kombëtares së Shqipërisë humbë sezonin, kjo është arsyeja

Futbollisti i skuadrës së Romës dhe i kombëtares së Shqipërisë, Marash Kumbulla, e ka humbur sezonin e mbetur, shkruan Gazeta Gazeta Press. Kumbulla u lëndua në takimin që Shqipëria e fitoi në udhëtim te Andorra me rezultat minimal 1-0. Pas ekzaminimeve të bëra ditën e sotme, ai pritet të mungoj rreth 3 muaj që do të thotë se e ka humbur sezonin aktual. Marash Kumbulla ka pësuar një dëmtim në menisk…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button