Showbiz

Kylie Jenner e bën ‘nxehtë’ duke treguar linjat trupore në veshjen sportive

Kylie Jenner është një ndër femrat më të komentuara për dukjen e saj në rrjete sociale.

Me publikimet e shpeshta ajo merr gjithmonë vëmendjen e përcjellesve të saj.

Së fundmi ajo erdhi me një veshje sportive pr.ovokuese të ngjitur pas trupi, të cilës i theksonin linjat trupore të bujshme.

Përmes këtyre fotografive ajo tregoi se i pëlqen të bëjë aktivitete fizike në lagjen e saj.

“Ditë e bukur në lagjen time”, tha ajo.

Teksa edhe pozoi me të pasmet, sigurisht se imazhet e publikuara morën miliona pëlqime dhe komente nga fansat e saj./Lajmi/

The post Kylie Jenner e bën ‘nxehtë’ duke treguar linjat trupore në veshjen sportive appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button