Sport

Kështu u tallen futbollistët e Suedisë me Bernard Berishën i cili u ndëshkua me karton të kuq

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës, Bernard Berisha, pati një natë të keqe të dielën në takimin që ‘Dardanët’ e humben nga Suedia me rezultat 0-3, shkruan Gazeta Gazeta Press. Berisha u inkuadrua në lojë në minutën e 83’ dhe pas 9 minutave u largua nga fusha për shkak të dy kartonëve të verdhë. Pasi gjyqtari e përjashtoi nga loja sulmuesin pejan, futbollistët e Suedisë u tallën me Berishën.

Source

Lajmet të tjera

Back to top button