Sport

Ibrahimovic: Nuk më duhen golat, po ndihem mirë në fushë

Zlatan Ibrahimovic nuk është i shqetësuar se ai ende nuk ka shënuar në rikthimin e tij në ekipin kombëtar suedez, pasi bëri një asist për golin e parë të fitores kundër Kosovës (3-0), në ndeshjen kualifikuese të Kupës së Botës 2022. “Unë u ndjeva më mirë në këtë lojë. Siç thashë më parë, sa më shumë kohë të kalojë aq më mirë do të jemi. Unë i njoh lojtarët, krijuam shumë mundësi dhe sulmuam mirë ”…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button