Sport

LAJMI I FUNDIT: Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes, Shqipëri – Angli

Kombëtarja e Shqipërisë dhe ajo e Anglisë do të përballen sonte në kuadër të Grupit I për kualifikimet e Kampionatit Botëror ‘Katar 2022’, shkruan Gazeta Gazeta Press. Ndeshja nisë nga ora 18:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Loro Boriçi’ në Shkodër. Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare. Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button