Sport

Kryetari i ‘Dardanëve’ vjen me një postim interesant para ndeshjes me Suedinë

Kombëtarja e Kosovës në futboll sonte (e diele) e nisë rrugëtimin për kualifikimet e Kampionatit Botëror ‘Katar 2022’, shkruan Gazeta Gazeta Press. ‘Dardanët’ do të ballafaqohen me kombëtaren e Suedisë në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë. Ky duel nisë nga ora 20:45 dhe i takon Grupit B. Para këtij takimi kryetari i ‘Dardanëve’, Lulëzim Berisha ka bërë një postim interesant në llogarinë e tij…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button