Showbiz

Tunes nuk ia len shej ndarja nga Patrisi, e ‘nxehtë’ në foton e fundit

Altuna Sejdi, e njohur nga të gjithë me emrin skenik Tuna ka kohë që po i mungon skenës së muzikës.

Kënga e fundit mbetet “Amoni” që ajo e publikoi në tetor të vitit 2019, dhe që prej atëherë nuk u pa më me ndonjë projekt të ri muzikor.

Gjithashtu edhe ndarja nga Patris Berisha ka qenë shumë e përfolur në mediat rozë, pastaj vendimi i këngëtares për t’u kthyer të jetojë në Shkup bashkë me djalin, Tianin.

Por, së fundi bukuroshja ka publikuar një fotografi, ku shihet shumë joshëse dhe në formë.

Si duket ajo është gati të bëjë rikthimin e saj në industrinë muzikore. /Kosovarja/

The post Tunes nuk ia len shej ndarja nga Patrisi, e ‘nxehtë’ në foton e fundit appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button