Showbiz

Fjolla Morina se ka ‘gajlen’ që e pret burgu, publikon foto të ‘zjarrta’ në ‘arrati’!

Këngëtarja Fjolla Morina vazhdon të sjell foto tepër te nxehta në rrjetet sociale

Fjolla, e cila të enjten u shpall fajtore dhe u dënua me 6 vjet burg nga Gjykata e Kukësit, për shkak të posedimit të ar.mëve pa leje, po vazhdon që të kalojë muajin e saj të mjaltit në Maldive.

Këngëtarja, gjatë kësaj jave i dha fund beqarisë derisa u martua me afaristin Fisnik Syla.

E pas martesës Fjolla është parë duke bërë shoping dhe duke bërë foto në rërën e bardh të Maldiveve.

Kujtojmë se këngëtarja ka dy vajza para se të lidhet me Sylën me të cilin bënë një martesë përrallore në fillim të kësaj jave. /Express/

The post Fjolla Morina se ka ‘gajlen’ që e pret burgu, publikon foto të ‘zjarrta’ në ‘arrati’! appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button