Lajmet

Fatmir Sejdiu shtrihet në Klinikën Infektive pas infektimit me COVID-19

Burimet e “Zërit” brenda QKUK-së kanë bërë të ditur se Sejdiu është i prekur me COVID-19 dhe është i shtrirë në Infektivë.

Ndërkaq, ende nuk dihet se si është gjendja shëndetësore e ish-presidentit Fatmir Sejdiu.

Lajmet të tjera

Back to top button