Sport

Faqja zyrtare e Suedisë publikon një video të bukur nga stadiumi “Fadil Vokrri”

Kombëtarja e Suedisë sot ka mbajtur seancën e parë stërvitore në stadiumin “Fadi Vokrri”, në Prishtinë, shkruan Gazetasheshi.com Takimi në mes Suedisë dhe Kosovës do të zhvillohet nesër nga ora 20:45, ndërsa skuadra suedezët në faqen e tyre zyrtare kanë publikuar pamje të bukura nga stadiumi “Fadil Vokrri”. Ndeshja në mes Suedisë dhe Kosovës, është e vlefshme për ciklin kualifikuese në kampionatin…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button