Sport

Llapi vjen me telegram ngushëllimi për vdekjen e Cimës

Gjatë ditës së premte ka vdekur ish-futbollisti dhe aktori i nj0hur, Rasim Thaqi – Cima, shkruan Gazeta Gazeta Press. Cima vdiq në moshën 70 vjeçare pas një beteje të gjatë më koronavirusin. Vdekja e tij i ka prekur të gjithë, përfshirë këtu edhe klubet kosovare të cilat u kanë dërguar telegram ngushëllimi familjarëve. Njëjtë ka bërë edhe skuadra Llapit, të cilët me anë të një postimi në llogarinë e…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button