Sport

Keidi Bare nuk do dorëzohemi lehtë para Anglisë

Shqipëria e filloi mbarë rrugëtimin për kualifikim në Botërorin “Katar 2022 “ me fitore ndaj Andorës me rezultat 1-0. Lojtari i Kombëtares Shqipëtare është shprehur se në ndeshjen ndaj Anglisë do hyjnë me motiv të lartë dhe se nuk do të dorëzohen lehtë ndaj tyre, shkruan Gazeta Press. Në një intervistë pas ndeshjes ndaj Andorës ai u shpreh se është i lumtur që morën pikë të…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button