Sport

Hashani: Të dielën do shohim forcën reale të Kosovës

Kombëtarja e Kosovës nuk do ta ketë aspak të lehtë përballjen me Suedinë, shkruan Gazeta Gazeta Press. Këtë e thotë edhe analisti, Erdin Hashani, i cili në një prononcim për Gazetën Gazeta Press ka thënën se tani do të kemi mundësi ta shohim forcën reale të ‘Dardanëve’. “Unë mendoj që tash në këtë grup mundemi me pa forcën reale të Kosovës, sepse kemi të bëjmë me kundërshtar shumë të fort dhe sesa është e…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button