Showbiz

Kështu duket Sahide Mustafa në trenerka

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë me fustane solemn, veshje elegante dhe rrallë ndryshe.

Sahide Mustafa, megjithatë në jetën e përditshme nuk është aq elegante, pasi më tepër i pëlqen sportiviteti.

Këngëtarja e muzikës popullore, që është edhe nënë mjaftë e dedikuar, në këtë foto shihet e veshur me trenerka.

Ani pse po duket mjaftë ndryshe, Sahidja po ngjanë mirë, moderne dhe rinore. A po iu pëlqen? /Kosovarja/

The post Kështu duket Sahide Mustafa në trenerka appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button