Showbiz

Gold Ag me urimin dhe tortën më të veçantë për bashkëshorten

Ermira Shkodra bashkëshortja e reperit Gold Ag feston ditëlindjen.

Padyshim që urimi i parë i erdhi nga bashkëshorti.

“Urime ditëlindjen dashni”, shkroi Ariani.

E në tortën që porositi për gruan e tij bukuroshe ai përfshiu edhe djalin.

Kështu mbishkrimi i tortes ishte ‘Urime mami’.

Natyrisht që prania e Guerilit do i bëjë çdo festë të veçantë prindërve të tyre./Kosovarja/

The post Gold Ag me urimin dhe tortën më të veçantë për bashkëshorten appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button