Sport

Formacionet zyrtare: Bullgari – Zvicër, ky është vendimi për Xhakën e Shaqirin

Bullgaria dhe Zvicra do të ballafaqohen sonte në Grupin C, në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror ‘Katar 2022’, shkruan Gazeta Gazeta Press. Ndeshja nisë nga ora 18:00 dhe zhvillohet në ‘Stadion Vasil Levski’ në Sofja. Tashmë gjithçka është gati për këtë takim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare. Futbollistët me prejardhje shqiptare, Granit Xhaka e Xherdan Shaqiri…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button