Sport

Challandes flet pas fitores ndaj Lituanisë, dëshpëron tifozët me deklaratën për ndeshjen me Suedinë

Trajneri i kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka folur pas fitores 4-0 në ndeshjen miqësore ndaj Lituanisë, shkruan Gazeta Gazeta Press. Challandes është shprehur i lumtur me triumfin e arritur, por jo edhe mënyrën se si janë mbrojtur. Ai ka shtuar se kundër Suedisë nuk mund te presin kësi loje. “Mendoj se para ndeshjeve që kemi, është e rëndësishme të bëjmë një lojë kështu dhe të shënojmë…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button