Sport

Milot Rashica deklarohet pas triumfit ndaj Lituanisë, pyetet edhe për të ardhmen te Werder Bremeni

Sulmuesi i Kosovës, Milot Rashica, ka folur për Super Sport pas fitores së madhe të Kosovës në miqësore kundër Lituanisë, prej 4-0, para ndeshjeve të rëndësishme kundër Suedisë dhe Spanjës. “Ka qenë një test i mirë, e kemi pa ku jemi, Normal do të dalloj loja kundër Suedinë, por do të punojmë për të arritur rezultat të mirë. Sa ma shumë që luajmë bashkë, kombinohemi më mirë dhe krijojmë raste…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button