Showbiz

Majlinda ‘thumbon’ Majkun me fotografinë e fundit

Majlinda Zeka ka kohë që merr vëmendjen e të gjithë fansave të saj.

Pozat që sjell në rrjetet sociale, bën që ajo të komentohet shumë, teksa njihet si një nga femrat me linjat më të përsosura.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi ku shihet e kuruar deri në detaje.

” Ti shkëlqen në një tjetër mënyrë kur je i lumtur”, ishte mbishkrimi i kësaj fotografie, duke na lën të kuptojmë se Majlinda është duke shijuar jetën, bashkë me djalin e saj, Roanin dhe se nuk ia ndin fare për Majk.

The post Majlinda ‘thumbon’ Majkun me fotografinë e fundit appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button