Sport

LAJMI I FUNDIT: Kosovës i shtohet edhe një mungesë tjetër

Kapiteni i kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani, është kthyer në Itali për shkak të një lëndimi të pësuar, shkruan Gazeta Gazeta Press. Lajmin e ka bërë të ditur vet Federata e Futbollit e Kosovës, me anë të një njoftimi të lëshuar. Amir Rrahmani, nuk do mund t’i ndihmoj Kosovës për ndeshjen ndaj Lituanisë dhe Suedisë, si dhe është në dyshim rikthimi i tij në ndeshjen me Spanjën që do të luhet në datën…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button