Sport

Kosovë – Lituani, kjo skuadër është favorite për të fituar sipas bastorëve

Kombëtarja e Kosovës sonte zhvillon ndeshjen miqësore me Lituaninë, shkruan Gazeta Gazeta Press. Takimi do të luhet stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, me fillim nga ora 20:45. Bastorët botërore si Bet365 dhe 1XBET, janë duke i parë ‘Dardanët’ si favorit për ta fituar këtë duel. Kosovës i është vënë kuota 1.57 dhe 1.66, ndërsa fitorja e Lituanisë ka kuotën 5.75 dhe 5.45. ‘Verdhekaltrit’…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button