Sport

Fillon ndeshja miqësore, Kosovë – Lituani

Ka filluar ndeshja miqësore ndërmjet kombëtares së Kosovës dhe Lituanisë, shkruan Gazeta Gazeta Press. Ky takim ka nisur në ora 20:45 dhe po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë. Ballafaqimi mes kosovarëve dhe lituanezëve mund ta shikoni drejtpërdrejtë në RTK dhe Supersport Kosova. Po ashtu Gazeta Gazeta Press do t’ju mbajë të informuar në kohë për çdo ndryshim rezultati nga ky duel./

Source

Lajmet të tjera

Back to top button