Sport

Dembeles i bie të fikët në stërvitjen e Atletico Madrid

Stërvitja e së martës është kthyer në frikë në skuadrën e Atletico Madridit. Sulmuesi Moussa Dembele është alivanosur dhe ka rënë pa ndjenja derisa po stërvitej, shkruan Indeksonline. Shokët e tij të skuadrës shpejt i erdhën në ndihmë përpara se të thërrisnin për ndihmë nga stafi mjekësor, i cili kaloi disa minuta në përpjekje për të ringjallur lojtarin. Natyrisht kishte një shqetësim të madh për…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button