Sport

Lajm i keq për Kosovën: Ylli i kombëtares mungon në stërvitje, kjo është arsyeja

Kombëtarja e Kosovës ka nisur stërvitjen e parë për ndeshjet e muajit mars, shkruan Gazeta Gazeta Press. Stërvitja po zhvillohet në kampin stërvitor të Hajvalisë. Përveç portierit , Aro Muric, i cili nuk është pjesë e ekipit pas përjashtimit për sjellje disiplinore po mungon edhe kapiteni, Amir Rrahamni. Rrahmani është bashkuar me kombëtaren, megjithëse mbetet i lënduar dhe nuk dihet nëse do të jetë…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button