Showbiz

Jasmina fokuson të pasmet në ekranin gjigant, reagimi i kosovarit epik

Dy konkurrentet e emisionit Përputhen, Jasmina dhe Andi janë çifti më i pëlqyer nga publiku.

Ata kanë fituar zemrat e publikut që kur u bënë pjesë, prandaj edhe publiku dëshiron t’i shohë bashkë, shkruan GazetaPress.

Gjatë regjistrimit të putatës të emisionit Përputhën, Jasmina duket se i ka bëre zoom kamerës e cila ishte e lidhur në ekranin gjigant.

Ajo i fokusonte të pasmet duke vallëzuar.

Por me të parë këtë moment Andi, djaloshi nga Kosova i cili e pëlqen Jasminen, ka bërë një reagim epik.

Si dukët ka xhelozuar dhe i del para Jasmines të mos shihet.

“Ai thot: i boj gjanat kastile (me qëllim), medoj se ka të drejt”, ishte mbishkrimi i Jasmines duke etiketuar Andin.

Për më shumë shih videot./GazetaPress/

The post Jasmina fokuson të pasmet në ekranin gjigant, reagimi i kosovarit epik appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button