Sport

Ibrahimoviq në dyshim për ndeshjen ndaj Kosovës, mësohet se kur do vendoset se a do luaj në “Fadil Vokrri”

Sulmuesi i mirënjohur, Zlatan Ibrahimoviq, ende është në dyshim për ndeshjen ndaj Kosovës,. Korrospodenti nga Sky Sport Italia, Manuele Baiocchini, ka thënë se sulmuesi i Milanit do të luaj nga minuta e parë në ndeshjen ndaj Gjeorgjisë. Kjo ndeshje zhvillohet të enjten nga ora 20:45. Pastaj, do të vlerësohet situata nga stafi mjekësor dhe do të vendoset nëse 39-vjeçari do jetë titullar edhe ndaj…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button