Sport

Fanellat e Kosovës me çmim marramendës

Federata e Futbollit të Kosovës gjatë ditës së sotme ka prezantuar logon dhe fanellat e reja, shkruan Gazeta Gazeta Press. Kosova do të nisë rrugëtimin e saj për kualifikim në Kampionatin Botëror 2022 gjatë kësaj jave. Të mërkurën ‘Dardanët’ do të zhvillojnë një ndeshje miqësore me Lituaninë dhe kjo do të jetë sfida e parë me fanellat e reja. ’14 forurteen’ është kompania e cila i ka prodhuar fanellat…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button