Sport

Edon Zhegrova mohon përleshjen me Aro Muric

Gjatë ditës së sotme është përfolur për një përleshje fizike mes portierit të kombëtares së Kosovës, Aro Muric dhe sulmuesit, Edon Zhegrova, shkruan Gazeta Gazeta Press. FFK ka lëshuar një njoftim ku ka treguar se Muric është përjashtuar nga ekipi kkombëtar për arsye disiplinore, ndërsa sipas një mediumi thuhej se ai është rrahur me Zhegrovën. Këtë e ka mohuar vet 21 vjeçari, me anë të një postimi në…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button