Sport

LAJMI I FUNDIT: Anulohet stërvitja e Kosovës në “Fadil Vokrri”, kjo është arsyeja

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll ka nisur që të grumbullohet në Prishtinë në kuadër të përgatitjeve për tri ndeshjet e muajit mars, miqësores ndaj Lituanisë, dhe sfidave kualifikuese për Kampionatin Botëror ndaj Suedisë dhe Spanjës. Drejtori i Përfaqësueses, Muharrem Sahiti, ka njoftuar se tashmë është anuluar stërvitja e paraparë për t’u zhvilluar sonte në stadiumin “Fadil Vokrri” në ora 19:

Source

Lajmet të tjera

Back to top button