Showbiz

Jasmina dhe Andi të pandashëm, ja çfarë kanë bërë këtë herë

Emisioni “Perputhen” është më i shikuar aktualisht, prandaj edhe personazhet e tyre janë mjaft të përfolur.

Dy prej konkurentëve që janë në mesin e më të komentuarve janë edhe Jasmina dhe Andi.

Ata për momentin janë dyshja më e dashur për publikun e që të dy kanë treguar pëlqim për njëri-tjetrin.

Edhe jashtë emisionit duket se dyshja janë të pandashëm.

Një gjë e tillë u dëshmua edhe në postimet të ndryshme që ndajnë nëpër rrjete sociale.

Këtë herë ishte Jasmina që publikoj një imazh ku shihet me Andi dhe ajo që mori vëmendjen ishte kombinimi që kishin bërë në veshje.

“Find a better duo?– Gjeni një dyshe më të mirë?”, ka shkruar së fundi Jasmin sipër fotos së postuar së fundi./Blic

The post Jasmina dhe Andi të pandashëm, ja çfarë kanë bërë këtë herë appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button