Sport

Realizoi gol para syve të Challandesit, këto janë fjalët e Dakut pas fitores ndaj Trepçës ‘89

Mirlind Daku vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, pasi nuk u ftua nga kombëtarja e Kosovës për tri ndeshjet e muajit mars, shkruan Gazeta Gazeta Press. Sulmuesi nga Gjilani realizoi sot një gol të bukur në fitoren e Ballkanit 0-2 në udhëtim te Trepça ’89, në kuadër të javës së 26-të në Superligë. Takimin ndërmjet ‘minatorëve’ dhe suharekasve nga stadiumi e shikoi edhe trajneri i Kosovës…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button