Sport

Formacionet zyrtare: Fiorentina – Milan, ky është vendimi për Ibrahimovicin

Milani është mysafir i Fiorentines, në duelin e vlefshëm për javën e 28-të në elitën e futbollit italian, shkruan Gazeta Gazeta Press. Takimi nisë nga ora 18:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Stadio Artemio Franchi’ në Florence. Para pak minutave të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare të këtij ballafaqimi. Nga minuta e parë këtë ndeshje për Milanin e nisë sulmuesi suedez…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button