Showbiz

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti po shkrihen pas djalit

Modelja e njohur Afërdita Dreshaj është berë nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti saj Jkubi janë gëzuar me ardhjen në jetë të djalit të tyre, të cilin vendosën ta quajnë Sky Blue.

Dyshen simpatike e ka lumturuar pa masë të bërit prind për herë të parë.

Dita-ditës ata po publikojn imazhe të këndshme me djalin, ngjashëm vepruan edhe sot tek sa shihen ‘të shkrirë’ pas tij.

Eh, po nuk kanë faj, fëmijët janë mrekulli./Kosovarja/

The post Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti po shkrihen pas djalit appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button