Sport

Tri klube nga Premierliga shfaqin interesim për Vedat Muriqin

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, nuk është duke kaluar në formë të mirë tek skuadra e Lazios, shkruan Gazeta Gazeta Press. Megjithatë, për shërbimet e prizrenasit kanë shfaqur interesim tri klube nga Premierliga, të paktën kështu ka raportuar gazeta italiane ‘La Lazio Siamo Noi’. Sipas këtij mediumi thuhet se Manchester United, Burnley dhe Tottenham Hotspur janë tri skuadrat që po…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button