Lajmet

Muhaxheri: Kurti s’ka interesim për ta bërë Osmanin presidente

Sipas Muhaxherit Kurti këtë kohë është vetëm duke e shfytëzuar Osmanin.

Postimi i plotë në Facebook:

Albin Kurti nuk e ka as interesimin më të vogël për ta bërë presidente Vjosa Osmanin dhe kjo duket qartë edhe nga takimet me subjekte politike që nuk e ka kërkuar voten për Vjosen.

Albinit i duhet Vjosa në lojë jo jashtë loje sepse ende ka mundësi për ta shfrytëzuar, prandaj nuk ka interesim për ta bërë presidente sado që Vjosa i ka mpreh dhëmbët për atë pozitë. /Gazetapress.net/ 

Lajmet të tjera

Back to top button