Sport

Momente tensioni në ndeshjen e kampionatit shqiptar, shikoni sherrin e ndodhur

Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur në ndeshjen e Kategorisë së Parë, Burreli-Erzeni ku pranë fundit të takimit, ndeshja degjeneroi në përplasje fizike. E gjitha nisi ku Burreli realizoi një gol në minutën e 87′ me autor Danajn i cili i dha fitoren minimalisht skuadrës vendase, ishte në një pozicion të dyshimtë jashtë loje. Lojtarët e Erzenit e kontenstuan këtë gol tek asistenti i takimit dhe aty…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button