Sport

Milani me mungesa të mëdha para ndeshjes me Fiorentinen, ja për kë bëhet fjalë

Milani nesër do të udhëtoj tek Fiorentina, në kuadër të xhiros së 28-të në Serie A, shkruan Gazeta Gazeta Press. Trajneri i ‘rossonerëve’ ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për këtë përballje, ku shihet mungesa e gjashtë futbollistëve. Bhët fjalë për Ante Rebic, Rafael Leao, Alessio Romagnoli, Davide Calabria, Mario Mandzukic dhe Daniel Maldini, të cilët nuk do të jenë në dispozicion të…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button