Sport

Formacionet zyrtare: Besa – Feronikeli

Besa dhe Feronikeli takohen sot në kuadër të javës së 26-të në Superligë, shkruan Gazeta Gazeta Press. Dueli luhet me fillim nga ora 13:00, në stadiumin ‘Tahir Vokshi’ në Brestovik. Tashmë janë mësuar formacionet startuese të këtij ballafaqimi, të cilat mund t’i gjeni me poshtë. Gazeta Gazeta Press do t’iu mbaj të informuar për çdo ndryshim rezultati në këtë përballje. Besa: Haxhijaj, Hana, Salihu, Bilal…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button