Showbiz

Si ishte dje dhe si është sot, Bora Zemani ka ndryshuar kaq shumë

Moderatorja e emisionit shumë të shikuar aktualisht, “Përputhen” duket se ka ndryshuar shumë ndër vite.

“Vipat e Bllokut” kanë publikuar pamje se si është dukur prezantuesja e njohur shqiptare ndër vite.

Bora duket se ka ndryshuar shumë në dukje, derisa nuk do ta besoni se bëhet fjalë për të njëjtin person.

Shikoni dhe vleresojeni edhe ju./Indeksonline/

The post Si ishte dje dhe si është sot, Bora Zemani ka ndryshuar kaq shumë appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button