Sport

Një tjetër futbollist ‘braktis’ Kosovën për Shqipërinë

Altin Bytyçi është njëri nga futbollistët e ftuar nga trajneri i Përfaqësueses U21 të Shqipërisë, Alban Bushi. Mbrojtësi nga Suhareka është pjesë e listës për ndeshjet e muajit mars së bashku me dy futbollistët e tjerë të Kukësit, Angelo Tafa dhe Redon Dragoshi, shkruan Gazetasheshi.com. Paraqitjet me skuadrën verilindore këtë edicion në Kategorinë Superiore kanë bërë që Bytyçi të ftohet me…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button