Sport

Labi ndihmon me mijëra euro klubin e Ferizajt, po përjeton krizë të madhe

Ish-deputeti dhe këngëtari, Labinot Tahiri, pas thirrjeve të shumta, i është përgjigjur kërkesës për ta ndihmuar klubin e futbollist nga Ferizaj. Ky klub është duke përjetuar krizën më të madhe financiare, prej se mbahet mend. Renditet në vendin e gjashtë të Ligës së parë, grupi B. Futbollistët e këtij qyteti kanë bojkotuar stërvitjet shkaku i gjendjes të keqe ekonomike pasi nuk kanë marrë paga qe…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button