Sport

Këto janë përballjet e mundshme në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

Sot në ora 12:00 është hedhur shorti i çerekfinaleve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Gazeta Press. Tashmë janë kompletuar të gjitha çiftet e këtij raundi. Përballje interesante pritet të jetë takimi mes Real Madridit dhe Liverpoolit. Kurse duelet e tjera janë: Manchester City – Borussia Dortmund, Porto – Chelsea dhe Bayern Munich – Paris Saint German. Fituesi mes Real Madridit dhe Liverpoolit…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button